فرهنگ نامه ی خواف
بشـنو از خـواف از کـویـرو از دیـار مـانـدگار........... پرورانده او به دامــن صـــد هــزاران یـادگــار
قالب وبلاگ .....با نام اوکز او همه هستی فراهم..... از اوتلاش وجنبش ذرات عالم.....رب جبال وصخره ها تا قله قاف.....رب خراسان وکویر تشنه خواف .....از خواف گفتم دردی اندر سینه افتاد..... دردی به دل از ماتمی دیرینه افتاد.....هر سال با این دردها درخواف دیدار ..... هرشب زدرد خواف تاشبگیر بیدار..... ***‌برگي ازكتاب : از خواف تا ابيانه ...اثر ماندگار زنده ياد مجتبي كاشاني***
لینک دوستان

                کسب افتخارات پیاپی فرزندان لایق و شایسته شهرستان خواف در عرصه کنکور عزیزان را بر آن داشت تا با ارشاد حضرات علما ، اساتید محترم و درایت مدیریت محترم حوزه علمیه حضرت مولانا مطهری  ، برای الگو سازی و تشویق هر چه بیشتر فرزندان عزیز این دیار به تلاش برای دستیابی به چنین افتخارات ارزشمندی به طراحی نشان افتخاری بپردازیم تحت عنوان:

 «نشان شمس» 

 این نشان که به دست توانمند یکی از هنرمندان خوافی طراحی شده است؛ ضمن در بر داشتن معنای خورشید ، روشنایی و نور قسمتی از نام زعیم فرزانه و فقید سفر کرده ، استاد العلما حضرت مولانا خواجه شمس الدین مطهری (رح) بنیانگذار حوزه علمیه احناف خواف و احیاگر دین در این دیار را شامل است؛ که امیدواریم این معانی ارزشمند بتواند فرزندان عزیزی را که موفق به کسب این نشان معنوی می شوند همواره به سوی روشنایی و نور در پرتو دینداری و دانش پژوهی یادآور و رهنمون باشد .

shams1.jpg

        امسال نیز شاهد موفقیت خانم سمیه کافی با کسب رتبه10منطقه بودیم که نشان شمس در مراسمی که روز پنج شنبه 21 شهریور ماه 1392با حضور جمعی از علما، معلمان،دانشجویان،برگزیدگان کنکور سراسری و خانواده های ایشان در محل مسجد حوزه علمیه احناف خواف برگزار شد به ایشان اعطا گردید.

منبع : http://www.shamsmotahhar.ir

[ جمعه ٢٩ شهریور ۱۳٩٢ ] [ ۱٢:٠٤ ‎ق.ظ ] [ محمدابراهیم سلمانی رودی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

مطالبی که عزیزان در این وبلاگ می خوانند بطور کلی با موضوعاتی از قبیل: خواف(دیار ماندگار) - علمی - ادبی - فرهنگی و آموزشی و اسلامی می باشد. امید است عزیزان ما را از نظرات سازنده خود بی نصیب نگذارند. با تشکر نویسنده وبلاگ ارتباط با ما: ٍe_salman_1352@yahoo.com
موضوعات وب
 
امکانات وب

آپدیت nod32 آپدیت nod32 آپدیت نود ۳۲ آپدیت nod32 ابزاروبلاگ