یادمان اساتید

نام نیکو گربماند زآدمی

 

 به کزو ماند سرای زرنگار 

 

download.jpg

شادروان محمدعلی شیپوری

سال تحصیلی جدید(93-92)شروع شده و من افتخار دارم برای دومین سال در دبیرستانی خدمت کنم که مسمی به نام استاد عزیزی است که هماره یاد و خاطرش با بزرگی ، ایثار ،یک رنگی و... در ذهن نقش می بندد .

راستش امسال تصمیم بر این شد عکس و چند سطری از زندگی نامه ی مرحوم را جهت یادبود و آشنایی دانش آموزان آموزشگاه بامرحوم در سالن آموزشگاه نصب کنیم و وقتی عکس فوق رو از خانواده ی این عزیز گرفتیم به نظرم اومد شما هم با دیدنش ویادی و فاتحه ای روح زنده یاد رو شاد کنید.

 

 

ممنون میشم شما هم حستون روبگین

/ 15 نظر / 52 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رنگین کمان ادب

فکر نان باید کرد و هوایی که در آن نفسی تازه کنیم گل خوبی زیباست ای دریغا که همه مزرعه دل ها را علف هرزه ی کین پوشانده است هیچکس فکر نکرد که در آبادی ویران شده دیگر نان نیست و همه مردم شهر بانگ برداشته اند که چرا سیمان نیست و کسی فکر نکرد که چرا ایمان نیست و زمانی شده است که به غیر از انسان هیچ چیز ارزان نیست... (حمید مصدق)

جان محمد تیموری

ممنون از اطلاع رسانی شما -من قبلا در یک پست اعلام کردم بدلیل تغییرات قالب وبلاگ از طرف بلاگفا پیوند های وبم حذف شده --باز هم ممنون از شما [گل]

جان محمد تیموری

ممنون از اطلاع رسانی شما -من قبلا در یک پست اعلام کردم بدلیل تغییرات قالب وبلاگ از طرف بلاگفا پیوند های وبم حذف شده --باز هم ممنون از شما [گل]

بهروز احراری سنگانی

سلام بر خواف شریف. براستی که سرزمین پاکان . پاکانی را در سینه محافظت مینماید . دوست عزیز من همکار فرهنگی در تربت جام هستم و افتخار شاگردی استاد شیپوری را در سال 74 دارم خواهش دارم عکسهای بیشتری از ایام دبیرستان مدرس با زنده یاد استاد شیپوری در سایت قرار دهید برادر کوچک شما. سپاسگزارم

دنیای با نشاط مدرسه

سلام. خیلی جالب بود. ممنون چه ساده میگذرند ساعت های عمرمان و ما چه ساده میگذریم از این ساعت ها (والعصر ان الانسان لفی خسر......) تمام ساعت های عمرتان سرشار از یاد خدا .

رنگین کمان ادب

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست هر کجا هست خدایا به سلامت دارش *-:¦:-**-:¦:-**-:¦:-**-:¦:-**-:¦:-* بیستم مهرماه ،سالروزبزرگداشت حافظ شیرازی بر تمامی ادب دوستان گرامی باد.

رنگین کمان ادب

ای عزیزان به شما هدیه زیـــــــــزدان آمد عید فرخنـــــــده ی نورانی قربـــــــــان آمد حاجیان سعی شما شد به حقیقت مقبول رحمت واسعــــه ی حضــرت ســـبحان آمد . . . [لبخند][لبخند][لبخند][گل][گل][گل][لبخند][لبخند][لبخند] عیدتان فرخنده.

هم شاگردی

یادش سبز راهش پر رهرو

رنگین کمان ادب

دو قطره آب كه به هم نزديك شوند، تشكيل يك قطره بزرگتر مي دهند... اما دوتكه سنگ هيچ گاه با هم يكی نمی شوند ! پس هر چه سخت تر و قالبی تر باشيم، فهم ديگران برايمان مشكل تر، و در نتيجه امکان بزرگتر شدنمان نيز كاهش می یابد... آب در عين نرمی و لطافت در مقايسه با سنگ، به مراتب سر سخت تر، و در رسيدن به هدف خود لجوج تر و مصمم تر است. سنگ، پشت اولين مانع جدی می ايستد. اما آب... راه خود را به سمت دريا می يابد. در زندگی، معنای واقعی سرسختی، استواری و مصمم بودن را، در دل نرمی و گذشت بايد جستجو كرد. گاهی لازم است كوتاه بيايی... گاهی نمی توان بخشید و گذشت...اما می توان چشمان را بست و عبور کرد گاهی مجبور می شوی نادیده بگیری... گاهی نگاهت را به سمت ديگر بدوز که نبینی.... ولی با آگاهی و شناخت وآنگاه بخشیدن را خواهی آموخت.

رنگین کمان ادب

یک درخت می تواند شروع یک جنگل باشد؛ یک لبخند می تواند آغازگر یک دوستی باشد؛ یک دست می تواند یاری گر یک انسان باشد؛ یک واژه می تواند بیان گر هدف باشد؛ یک شمع می تواند پایان تاریکی باشد؛ یک خنده می تواند فاتح دل تنگی باشد؛ امید می تواند رافع روحتان باشد؛ یک نوازش می تواند راوی مهرتان باشد؛ یک زندگی می تواند خالق تفاوت باشد؛ یک معلم می تواند خالق ذهنهای قوی باشد؛ امروز آن “یک” باشیم…! [گل][گل][گل][گل]