نشان افتخار علمی با عنوان : نشان شمس

                کسب افتخارات پیاپی فرزندان لایق و شایسته شهرستان خواف در عرصه کنکور عزیزان را بر آن داشت تا با ارشاد حضرات علما ، اساتید محترم و درایت مدیریت محترم حوزه علمیه حضرت مولانا مطهری  ، برای الگو سازی و تشویق هر چه بیشتر فرزندان عزیز این دیار به تلاش برای دستیابی به چنین افتخارات ارزشمندی به طراحی نشان افتخاری بپردازیم تحت عنوان:

 «نشان شمس» 

 این نشان که به دست توانمند یکی از هنرمندان خوافی طراحی شده است؛ ضمن در بر داشتن معنای خورشید ، روشنایی و نور قسمتی از نام زعیم فرزانه و فقید سفر کرده ، استاد العلما حضرت مولانا خواجه شمس الدین مطهری (رح) بنیانگذار حوزه علمیه احناف خواف و احیاگر دین در این دیار را شامل است؛ که امیدواریم این معانی ارزشمند بتواند فرزندان عزیزی را که موفق به کسب این نشان معنوی می شوند همواره به سوی روشنایی و نور در پرتو دینداری و دانش پژوهی یادآور و رهنمون باشد .

shams1.jpg

        امسال نیز شاهد موفقیت خانم سمیه کافی با کسب رتبه10منطقه بودیم که نشان شمس در مراسمی که روز پنج شنبه 21 شهریور ماه 1392با حضور جمعی از علما، معلمان،دانشجویان،برگزیدگان کنکور سراسری و خانواده های ایشان در محل مسجد حوزه علمیه احناف خواف برگزار شد به ایشان اعطا گردید.

منبع : http://www.shamsmotahhar.ir

/ 3 نظر / 49 بازدید
درویش خوافی

روح حضرت مولانا مطهری شاد ابتکار بسیار عالی و خوبی بوده کاش آموزش و پرورش هم یاد بگیره ؟؟؟

محمد

یک سئوال : آیا اگر مرحوم مولانا مطهری (ره) در قید حیات می بودند اجازه ساخت تندیس رو می دادند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر حضرات علما جواب بدن ممنون میشم .

رنگین کمان ادب

باز می آید صدای مدرسه " بانگ شادی هوی و های مدرسه مرغ دل پر می زند از اشتیاق در هوای با صفای مدرسه زنگ تفریح است و خوش پیچیده است عطر بازی در فضای مدرسه بوی مهر و مهربانی می دهد ماه مهر و ابتدای مدرسه از میان خاطرات کودکی می روم تا جای جای مدرسه ناظم مدرسه می گوید : سلام بچه های با وفای مدرسه جایتان در قلب ما ، خوش آمدید پایتان بر چشمهای مدرسه " ************************** آغاز سال تحصیلی نو، که سرآغاز رویش و طراوت در بوستان عشق و محبت است برشما همکار ارجمند و فرهیخته مبارک باد. از خداوند منان برایتان توفیق روز افزون همراه با شکوفایی و سربلندی مسئلت دارم.